Modne body dla najmłodszych

Jednym z najważniejszych elementów wyprawki dla noworodka są body.
Body, to rodzaj bielizny, bardzo przydatnej dla niemowlęcia, ponieważ jest ciepła, wygodna w ubieraniu, a w kroku posiada zatrzaski ułatwiające wymianę pieluszki.
Body dla noworodka, są uszyte z mięciutkiej bawełny, przeznaczone do prania w dziewięćdziesięciu stopniach Celsjusza lub z możliwością gotowania. Są również przystosowane do prasowania bardzo gorącym żelazkiem.

W naszej ofercie prezentujemy body dla niemowlaka z nadrukami i długim rękawkiem. Są one w szerokiej gamie kolorystycznej, z ciekawymi i niebanalnymi grafikami, przyjemne w dotyku. Wykonane z bawełny, rozpinane na całej długości, przeznaczone dla chłopców i dziewczynek. Body niemowlęce można prać w temperaturze od 40 – 90 stopni Celsjusza i prasować na gorąco.
Oferta obejmuje body dla niemowlaka w rozmiarach od noworodka, jednobarwne i wielokolorowe, z nadrukami, grafikami i aplikacjami lub gładkie, bez ozdób, w pełnej rozmiarówce niemowlęcej.

Zaprezentowana bielizna niemowlęca jest wykonana z materiałów najwyższej jakości, wolna od szkodliwych włókien i barwników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *